Erkeklerin vazgeçemedikleri eşyaları

Sevdikleriyle görüşmeden bir hafta geçirebilir, ancak çalışan bir erkek örneğin tıraş olmadan maksimum 3–4 gün durabilir.  İşte erkeklerin yanlarından ayırmak istemeyecekleri aksesuar ve bakım ürünleri…

Tıraş bıçağı ve diş fırçası
Her ne durumda olursa olsun tıraş bıçağı erkeklerin arabalarında tek yedek de olsa özenle sakladıkları bir eşyadır. Özellikle arkadaşlarla çıkılan eğlenceler ve yemekler sonrasında kendi evlerine dönmeme ihtimalini de göz önünde bulundurarak, diş fırçası ve tıraş bıçağı gibi basit ancak gecenin bir yarısı bulamayacakları malzemeleri yanlarında taşırlar.

Parfüm ve deodorantlar
Sadece kadınlar yanlarında parfüm taşır diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Erkekler bunu biraz daha gizlice yaptıkları için gözünüzden kaçmış olabilir. Erkeklerin çoğu arabalarını tam donanımlı bir uzay mekiği haline getirmede oldukça başarılıdır. Ve parfümlerinin yeri ya torpido gözleri ya da kapı cepleridir. Erkekler de kadınlar gibi arabalarından inmeden önce mutlaka parfüm sıkarlar.

Çakı
Çakı neden vazgeçilmezdir diye düşünmeyin. Çoğu erkeğin tam teçhizatlı ve çok amaçlı bir çakı edinmek istediği aşikârdır. İçerisinde makastan tirbuşona, çeşitli tornavida uçlarından bıçaklara ve kapak açacaklarına kadar geniş bir yelpazede alet imkânı sunan çakılar yanlarında taşımasalar bile yine arabalarında yerlerini almıştır.