Erkekler estetik sevmiyor

Kadınlar en çok kendi güzelliklerini düşündükleri için estetik yaptırmak isteseler de yine de büyük bir kısmı erkeklerin kendilerini beğenmeleri için yaptırmaktadırlar. Estetik konusunda kadın, yalnızca gerçekten kusurlu bölgelerini değil daha da güzel görünmek adına burun küçültmek, cilt gerdirmek, botoks yaptırmak gibi estetik yaptırabiliyorlar.

Erkekler her zaman doğal güzelliklerden hoşlanır ve doğal olan bayanlar erkeklerin daha fazla hoşuna gider. Estetik çok büyük bir burna sahipse veya daha önceden bir kaza sonucu kırılmışsa ve daha önceki burun yapısından küçük bir burunu ameliyat esnasında isteyebilir tabi ama aşırıya kaçmamak, eski benliğinden fazla bir şeyler kaybettiği hissini vermeden estetik yaptırmalısınız.

Özellikle erkeklerin en sevmedikleri estetik kavramlardan biri olan botoks konusunda, botoks yaptıran kadınların ne kadar itici geldiğini belirtmektedirler. Botoks bazı durumlarda sağlığınız için faydalı olsa da güzelliğinizi düzelttiğini düşünmemeniz gerekiyor.

Erkeklere botoks yaptıran bir kadının heykele benzediğini belirttiğini ve bir kadını seviyorlarsa tüm kusurlarıyla sevmeleri gerektiğinin kendileri de farkında…