En güzel yüzlü dizi oyuncusu Tuba Büyüküstün – Foto Galeri

iVillage Türkiye'nin gerçekleştirdiği “En güzel yüzlü dizi oyuncusu kim?” anketinde Tuba Büyüküstün büyük bir fark ile birinci seçildi. 37892 kişinin katıldığı ankette, şimdilerde ‘Gönülçelen’ dizisiyle TV ekranlarında izlediğimiz başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün yüzde 33.3 oyla en güzel yüzlü dizi oyuncusu seçildi. Tuba Büyüküstün’ün en yakın rakibi ‘Fatma Gül’ün Suçu Ne’ dizisindeki rolüyle gündemden düşmeyen Beren Saat ise, yüzde 18.3 oyla ikinci sırada yer aldı.

TIKLA BAK..

Rojda Demirer yükselişte!
‘Geniş Aile’ dizisine Şükufe’nin yerine gelen Rojda Demirer de, sürpriz bir çıkış yaparak yüzde 8.6 oy alarak üçüncü sırada yer aldı. ‘Aşk ve Ceza’nın güzel yıldızı Nurgül Yeşilçay yüzde 8.4 oyla dördüncü olabildi. Yılbaşında izleyicisine veda edecek ‘Yaprak Dökümü’ dizisinin güzel yüzü, Monica Belluci’ye benzetilen Fahriye Evcen de yüzde 7 oy ile beşinci sırada yer aldı. ‘Kavak Yelleri’nin mavi gözlü, bebek yüzlü oyuncusu Pelin Karahan yüzde 6.8 oy ile altıncı oldu.

Cansu Dere sonlarda kaldı
‘Hanımın Çiftliği’ dizisindeki 60’lı yıllara ait görünümü çok beğenilmemiş olacak ki Özgü Namal yüzde 5.2 oy ile yedinci sırada yer alabildi. Aynı şekilde ‘Bitmeyen Şarkı’nın Feraye’si Bergüzar Korel de yüz güzelliğinden sınıfta kaldı ve sadece yüzde 5 oy ile sekizinci oldu. ‘Küçük Sırlar’ın başrol oyuncularından Sinem Kobal da yüz güzelliğinden geçer not alamadı ve yüzde 2.3 oy alabildi. Ankette, ‘Yer Gök Aşk’ dizisinin esmer güzeli Birce Akalay yüzde 2.3, ‘Ezel’de yaptığı kötülüklerin sonucunda tercih edilmeme ihtimali yüksek olan Cansu Dere yüzde 1.8 oy, en son ‘Kapalı Çarşı dizisinde oynayan Aslı Tandoğan yüzde 1 oy alabildi.

Ankete katılanlara göre en güzel yüzlü dizi oyuncu sıralaması şöyle;

Tuba Büyüküstün % 33.3
Beren Saat % 18.3
Rojda Demirer % 8.6
Nurgül Yeşilçay % 8.4
Fahriye Evcen % 7
Pelin Karahan % 6.8
Özgü Namal % 5.2
Bergüzar Korel % 5
Sinem Kobal % 2.3
Birce Akalay % 2.3
Cansu Dere % 1.8
Aslı Tandoğan % 1