El çantasına bile sığan pembe Pentax

Ultra-kompakt, inanılmaz hafif, rahat taşınabilir gövde

Yeni geliştirilen boyutları küçültülmüş 5X optik zoom lens ve ultra ince 2,7 inç LCD geniş ekran sayesinde Optio LS465 sadece 46,5mm yüksekliğine sahip. Yatay olarak uzatılmış düşük profilli tasarımı sayesinde şık ve stil sahibi bir görünüme kavuşan cihaz, ayrıca bir çantanın köşesine yada küçük bir cebe bile çok rahat bir şekilde sığabiliyor. Bu özellikler Optio LS465’i günlük kullanımdan tatil ve iş seyahatlerinde kullanmaya kadar her türlü çekim için en uygun fotoğraf makinesi yapıyor.

Yüksek kaliteli fotoğraflar

Optio LS465, 16 efektif megapiksel, sanat eseri görüntü motoru ve yüksek performans smc PENTAX zoom lensin bir araya gelmesi ile çok net ve yüksek kaliteligörüntüler elde edebiliyor. Görüntüler poster boyutuna büyütüldüğünde bile köşeden köşeye inanılmaz netlikte yüksek çözünürlüklü baskılar alınabiliyor.

Her ana uyan, kolayca değiştirilebilen kaplamalar

Kameranın ön kısmında yer alan ve kolayca değiştirilebilen şeffaf akrilik panel sayesinde kullanıcılar Optip LS465’in görüntüsünü kolayca değiştirebilirler. Kameranın gövdesi ile panel arasına 10 adet özel tasarım kaplamadan (cihazla beraber geliyor) birini yerleştirin, çıkarılabilen lens halkası ile paneli sıkıştırın ve kameranızın yepyeni bir görüntüsü olsun. Ön panel yüksek kaliteli alüminyumdan yapıldığı ve şık bir tasarımı olduğu için, özel tasarım kaplamalar olmadan da ürünün görüntüsü çok hoş.