Durance’tan bebekler ve hamileler için çamaşır ve ev bakım ürünleri

Durance size çamarşırlarınızda şık bir koku bırakırken onlara nazik davranan ürünler sunmak amacıyla Provence’ın eski geleneklerini araştırdı ve %90’ın üzerinde doğal içerikli çevre dostu Sıvı Deterjan, Çamaşır Yumuşatıcı ve Ütü Suyu’nu geliştirdi. Zararlı kimyasallar içermediğinden özellikle hamilelerin, bebeklerin ve küçük çocukların çamaşırlarında güvenle kullanılabilir.

LAVANTA, PORTAKAL VE IHLAMUR KOKULU

Çamaşır Bakımı Serisi ürünlerinde mis gibi çiçek kokuları, lekelere karşı etkili doğal enzimler, doku koruyucu ve yumuşatıcı içerik ve renk parlaklığını koruyan optik parlatıcı bulunur. Ürünlerin hiçbiri fosfat içermez. Tercihinize göre lavanta, portakal çiçeği ve ıhlamur kokulu.

Ayrıca 95% oranında doğal içerikli Durance Ev Bakım ürünleri serisi evinize doğanın meltemsi kokularını taşıyor. Selvi ve biberiye, nane ve mine çiçeği, limon ve kekik kokulu bulaşık deterjanları; lavanta, adaçayı ve greyfurt, taze okaliptus kokularının arasından dilediğinizi seçebileceğiniz ürünlerle evinizi zararlı kimyasallardan uzak tutabilirsiniz.