Daha az elektrik ve su tüketin!

Doğal kaynakları minimum düzeyde kullanmanın öneminin ön plana çıktığı Dünya Su Günü’nde Siemens Ev Aletleri, su ve enerji verimliliği alanlarında öncü rolü üstlendiğini, üstün teknolojik özellikleri ile fark yaratan IQ 800 serisinin iki yeni ürünü ile kanıtlıyor. Yeni Siemens WM14Y760TR otomatik çamaşır makinesi ve WT46Y860TR kurutma makinesi, kullanım kolaylığı ve yüksek performansın yanı sıra, “Premium” segmentte üst düzeyde enerji tasarrufu sunuyor.

8 kg kapasiteli, 1400 devirli Siemens WM14Y760TR otomatik çamaşır makinesi, kolay açılır kapanır, manyetik kilitli dekoratif kapak, ilgili program seçildiğinde yanan ışıklı program seçimi (jogDial) düğmesi, daha okunaklı, çözünürlüğü yüksek, daha kolay program seçimi yapabileceğiniz TFT ekran gibi şık tasarımsal özellikleri ile farklılaşıyor, banyonuzun havasını değiştiriyor.

Komple bir yıkama programı olan Süper-Kısa 15′ programı, 15 dakika gibi çok kısa bir sürede 2 kilograma kadar olan hafif çamaşırların (t-shirt,bluz,gömlek gibi) yıkanmasına olanak sağlıyor.

Otomatik leke çıkarma programı sayesinde ise 16 farklı lekenin her biri özel uygulamaya tabi tutuluyor. Böylece lekeler, fazladan leke giderici deterjanlara gerek kalmadan kolay bir şekilde çıkarılıyor.