Cinsel Yaşamınızı İyileştirmek İster misiniz?

Evet, beyler bugün yazacağımız yazı sizin için!

Yatak odanızın daha iyi, heyecanlı olmasını arzuluyor ancak istediğiniz sonuçları alamıyor iseniz, lütfen okumaya devam edin!

Erkeklerin Cinsel Problemleri Nedir?

Genel olarak erkeklerin belli bir dönemde yaşadıkları özel problemler vardır. Gerek fiziki gerekse fiziki olarak etkilenen erkeklerin, yatak odalarını bir derece bu durumdan etkileniyor. Bu durumdan çiftlerin cinsel yaşamlarını da kötü olarak etkileniyor. En yaygın erkeklerde görülen cinsel problemler ise, sertleşme, boşalma problemleri, iktidarsızlık, cinsel isteksizlik gibi gibi.

Bu tür problemleriniz var ise paylaşmak an korkmayın, erkekler bu tür konuları çekinmeden paylaşırlarsa mutlu cinsel yaşam sürebilirler. Öncelikle eşiniz ile bu konuyu konuşmak sizi rahatlatacaktır.

Daha sonra bu cinsel problemlerden kurtulmak için yapmanız gerekenler ise;

Kötü alışkanlıklardan uzak durmak: Edindiğiniz kötü alışkanlıklar hayatınızı her evresini etkilediği gibi cinsel sağlığınız da etkilemektedir. Bu yüzden içki, sigara gibi kötü alışkanlıklardan uzak durmalısınız.

Stres yönetimi: Cinsel yaşamınızı yönlendiren diğer bir şey ise strestir. Stres yönetiminizi iyi başarabilirseniz sizi mutlu bir yatak odası bekliyor olacaktır.

Bitkisel yöntemler: Eskiden beri erkekler için kullanılmış bitkilerden elde edilen mutluluk macunu kullanabilir, aşkta mutluluğu yakalayabilirisiniz.

Sağlıklı beslenmek: vücudunuz için gerekli olan gıdaları almadığınız için vücudunuz bütün sistemleri etkilenebileceği gibi cinsel yaşamlarınız da etkilenecektir. Bu yüzden yediklerinize dikkat etmeli, vücudunuz için gerekli olmayan gıdaları kendinizden uzak tutmalısınız.

Düzenli uyumak: Düzenli uyumak vücudunuz için gerekli salgıları salgılar. Bundan dolayı düzensiz uyku sizi olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden cinsel mutluluk için düzenli uyumaya dikkat edin.

Spor yapmak: Düzenli olarak spor yapmak vücut aktiviteniz ve enerjini artıracaktır. Kendinizi daha iyi ve güvenli hissedeceksiniz.

Bu makale bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Aşk Macunu ilaç değil. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: aşk macunu nasıl kullanılır, aşk ateşi macunu, aşk iksiri macunu, aşk macunu, aşk macunu hakkında bilgi, aşk ateşi macun, aşk macunu nedir, erkeklerin cinsel yaşamı, cinsel problemler

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.