ÇINAR YAPRAĞI ÇAY 42’Lİ BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Ülkemizin birçok yerinde yetilen çınar ağacı geniş gövdeli ve geniş yapraklı bir ağaçtır. Daha çok mobilya yapımında kullanılan bu ağacın aslında çayı da yapılarak tüketilmektedir. Aslında sağlık için bir şifa kaynağı olduğu ortaya çıkmıştır. Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) birden fazla yararı bulunan çınar ağacı yaprağından elde edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) romatizma rahatsızlıklarının, bel, boyun ve kemik ağrılarının giderilmesine yardım eder. Ciltte oluşan yanıklara fayda sağlamaya yardımcı olur. Diş ve siş eti sağlığını korumaya destek olur. Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) sara hastalığına iyi gelmesini amacı ile kullanılır. Mide bulantılarını dindirmeye yardım eder. Eklemlerde kireçlenme olmasına engel olmaya yardımcıdır. Vücudun şişkinliğini almaya yardımcı olur.

Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır. Çınar yaprağının kurutulması ile elde edilmiştir.

Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet çınar yaprağı çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve demlenmesi gerekir. Demlendikten sonra tüketilmelidir. Günde 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir. Önerilen kullanım dozu ve şekli aşılmamalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI: Çınar Yaprağı Çay 42’li Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Hernahngi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.  Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.