Campari meşhur takviminde bu kez bir erkek var

Dünyaca ünlü takvimleriyle de bilinen içki markası Campari, 2011 yıldızının Oscar ödüllü aktör Benicio Del Toro olduğunu açıkladı.

‘Kırmızı Olay’ adı verilen takvim, karizmatik sanat koleksiyoneri rolündeki Del Toro’nun etkileyici hikâyesini anlatıyor. Del Toro aldığı gizli mesajın anlamını keşfetmek için büyüleyici bir maceraya atılıyor, yasadışı sanat tüccarlarının örgütünü ortaya çıkarıyor ve güzel bir kadını kurtarıyor. Öykünün çarpıcı kareleri, uluslararası üne sahip fotoğrafçı Michel Comte imzalı. 150’nci yılını kutlayan Campari, takviminin 12’nci baskısı için sinemanın gücünden ilham almış.

KADINLARDAN SONRA İLK DEFA BİR ERKEK TAKVİMDE
Filmlerden fotoğraflara geçmekse Benicio Del Toro için yeni bir deneyim. “Bir hikayeyi fotoğraflarla anlatmak benim için yeni bir tecrübeydi ve kameranın önünde, filmde olduğundan daha değişik bir yol izlemem gerekiyordu. Beni takvime en çok çeken şey ‘Kırmızı Olay’ın baştan çıkarıcı hikâyesiydi. Bana ve Comte’ye göre Campari’nin stilini, canlılığını ve çarpıcılığını yansıtmamız çok önemliydi” diye anlatıyor ünlü aktör. 9 bin 999 kopya basılan ve satışa sunulmayan Campari takviminde önceki yıllarda dünyanın en güzel kadınları arasında sayılan Salma Hayek, Eva Mendes, Jessica Alba ve Bond kızı Olga Kurylenko gibi isimler yer almıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ…