Burçların alışveriş alışkanlıkları

Her burcun kendine özel karakteristik özelliği, bu özelliklere göre de bir tarzı vardır. Tabii bu tarza göre de bir alışveriş alışkanlığı…

Ünlü astrolog Dinçer Güner, Evoria için burçların alışveriş alışkanlıklarını değerlendirdi.

İşte; haftalık burç yorumları, burçlara özel güzellik sırları gibi paylaşımlarına Evoria Magazin’den ulaşabileceğiniz Dinçer Güner’in burçların alışveriş alışkanlıkları için yorumları ve Evoria’nın bu burçlara uygun alışveriş tavsiyeleri:

Koçlar maymun iştahlı, yengeçler değişken

Koçlar; özel hayatlarında olduğu gibi alışverişlerinde de maymun iştahlıdırlar. Her gördüğüne sahip olmak isteyen Koçlar’ı, yeni giysiler ve yeni eşyalar heyecanlandırır. Koçlar, elindeki parayı en zor tutan burçlar arasında yer alırlar. Evoria’nın fırsatlar ve indirimlerle sunduğu, saç dahisi John Frieda’nın kremleri ve şampuanları, girdiği her ortamda dikkat çekmeyi seven Koçlar için kaçırılmaz fırsat.

Boğalar; alışverişlerinde daha mantıklı ve sağduyulu hareket ederler. Paraya önem veren Boğalar alışveriş yaparken yarını da düşünürler ve boşa harcama yapmamaya dikkat ederler. Ama lükse düşkündürler ve alışveriş yaptıklarında her şeyin en iyisini alacaklardır.

İkizler burcu insanların alışverişleri genellikle uzun sürer. Oldukça meraklı olan İkizler burcu, alacakları şeyleri denemeyi, tek tek vitrin bakmayı severler. Bu yüzden alışveriş onlar için özeldir ve alışverişe özel zaman ayırırlar. Alışveriş yaparken pek de tutumlu olmayan İkizler burcu insanları, özellikle kozmetik ürünlerine harcama yapma eğilimindedirler. Kozmetik düşkünü İkizler, onlarca parfüm ve deodorant çeşidine www.evoria.com‘dan ulaşabilirler.

Yengeçler alışveriş konusunda çok değişkendirler. Bazen çok cimri davranan Yengeçler, bazen de şaşılacak derecede para harcarlar. Alışveriş yapmak bir Yengeç için terapi gibidir, ruhunu dinlendirir ve tatmin olur. Ruhuyla birlikte vücudunu da dinlendirmek isteyen Yengeçler’e Evoria, aromaterapi ürünlerini tavsiye ediyor ve bu ürünlere indirimle sahip olmalarını sağlıyor.

Aslanlar alışveriş yaparken oldukça bonkördür. Alışverişi genellikle hesaplarını bilmeden yaparlar. Hatta alışveriş esnasında birlikte oldukları insanlara kolay kolay hesap ödetmezler. Karakterine uygun olarak Aslanlar lüks ve gösterişli şeyler almayı severler.

Karakter olarak oldukça detaycı olan Başaklar, alışverişte de detaylara önem verirler. Alışverişten önce alacakları ürünü araştırarak en uygun fiyatlısını almaya özen gösterirler. Bunu yaparken kaliteden de ödün vermemeye dikkat ederler. Genelde sade ama şık kıyafetler alırlar.

Teraziler alışverişte uyuma ve estetiğe çok önem verirler. Çok iyi kombinler yaratabilirler. Kaliteli ve dayanıklı bir ürün bulan Terazi için, paranın bir önemi kalmayacaktır.

Akrepler çok sık alışverişe çıkmazlar. Alışverişi ihtiyaçları doğrultusunda ve kontrollü yapmayı tercih ederler. Tam bir indirim takipçisidirler.

Yaylar, düzenli ve sistematik bir alışveriş insanı değildirler. Alışverişe özel vakitler ayırmayı sevmezler. Gezip dolaşırken, gözlerine güzel bir şey takılırsa hemen orada almayı tercih ederler.

Oğlakların alışverişleri de, tıpkı kendileri gibi kontrollü, sistematik ve disiplinlidir. Alışverişe çıkmadan önce neye ihtiyaçları olduğunu belirleyip, bu listeye göre alışverişlerini yapan Oğlaklar; boşa para harcamaktan hiç hoşlanmazlar.

Kovalar ise alışverişte keşif yapmayı severler. Tek bir noktadan alışveriş yapamayı tercih etmeyen Kovalar, farklı mağazalar keşfetmeye bayılırlar. Ayrıca iyi birer indirim takipçisidirler.

Balıklar, alışveriş sırasında, asıl ihtiyaçları olanların dışında ne varsa alırlar. Alışveriş esnasında biraz dağınık olan Balıklar, zaman zaman ihtiyaçlarının tam olarak ne olduğunu kestirmekte zorlanabilirler.

Parfümden saç boyasında, nevresimden bitkisel yağlara yüzlerce ürüne biribirinden cazip fırsatlar ve indirimlerle sahip olmak isteyen tüm burçları Evoria dünyasına bekliyoruz.