Bu kumaş suyu itiyor

Adını paylaşılan her ana yayılan pozitif enerjiden alan döşemelik nano kumaş Sertex Zen su iticilik özelliği sayesinde üzerine dökülen sıvıları kumaş yüzeyinden emilmeden kolayca akıtıyor. Yüzeyde kalan nemlilik peçete gibi emiciliği yüksek bir materyal ile sıvının döküldüğü alana hafifçe bastırılarak alınabiliyor.

Sertex Zen nano kumaş nefes alma özelliğinin yanı sıra kendisine has ipeksi dokusu özelliğiyle de evlerde rahatlığı ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Ev tekstilinde modaya yön veren Sertex’in Zen serisi 12 renk seçeneği ve çarpıcı desenleri ile dikkat çekerken, üçlü kombinasyon oluşturabilme fırsatıyla evinizde size özel modanızı yaratma imkanı da sunuyor

Flokser Group’un 30 yıllık deneyimi ile Avrupa Birliği standartlarında, Dünya Oeko-Tex standartlarına uygun olarak üretilen 25 bin ve üzerinde sürtünme dayanımı ile uzun süreli sürtünmeye karşı dayanıklılığı ölçülmüş, dökülme, soyulma, renk haslığı ve ışık haslığı ISO standartlarında olan “Sertex Zen” satışa sunuluyor.