Bu Kışın Modası

Hemen kabul etsek de, biraz kabullenmek için zorlansak bile yaz bitti. Artık karşımızda sarı bir bahar, ardından da hep her sene aynı geyiğin döndüğü çetin kış. Son 50 yılın en soğuk havasının muhakkak uğrayacağı kış ayına hazırlanırken yavaş yavaş uzun kollu kıyafetlere geçiyoruz. Bu durumda sokak modası trendlerini birer ikişer ortaya çıkmasını sağlıyor. Vitrinler artık sonbahara hazır. Peki siz sıcak havadan çıkmaya hazır mısınız?

sonbahar-sokak-modasi-4-683x1024

Son 50 yılın en soğuk kışına karşılık en uzun üstlere hazır ol!

Üst parçalar geniş, bol, kısa kesimine bir de yenisini ekleyerek uzadıkça uzuyor. Pantolon üstü elbise akımına destek olacak şekilde olan uzun bluzlar, yelekler, hırkalar ve kazaklar sokağın yeni trendleri arasında yerini alıyor. Tüm kuralları unutun ve dilediğiniz şekilde giyin. Yeter ki abartılı olmasın, eğreti durmasın!

Kabus değil tamamen gerçek olan slip elbisenin karabasan tavrını üzerine yakıştırıyor musun?

Bir türlü beğenmeyi başaramadığım slip elbise modelleri kışlık versiyonları ile kazaklarla bütünleşmek için kendini yine sokaklara atıyor. Ardına bakmadan kaçmak da var, teslim olup giymekte. Kaçıp kurtulmayı da tercih edebilirsiniz, giyip gezmeyi de…

sonbahar-sokak-modasi-6-683x1024

Şişme mont, bu kadar şişme!

Yeniden abartılı şişkinliği ile bizi birer dolma vaziyetine getiren şişme montlar geri dönüyor. Üstelik bu sefer mevzu sadece şişkinlik de değil. Sanki birinden emanet alırcasına büyük gelen duruşu da başımıza çorap örecek gibi duruyor.

sonbahar-sokak-modasi-modaviki

Sweatshirt-kot yeterliliği tişörtleri dama attırıyor

Yaz mevsimin en rahat parçası tahtını sweatshirt modellerine bırakıyor. Oversize sweatshirt meselesi gündelik stil kahramanı olarak kendinden emin bir şekilde geri dönüyor. Sweatshirt modellerine her yerin artık kapısı açılıyor. İster gündelik kombinleriniz için değerlendirin, isterseniz gece davetin en ilginç tarzı için üzerinize geçirin.