Bu Gözlükler Olmadan Tatile Çıkmayın

Yaz aylarının vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline gelen güneş gözlükleri bu yaz da hem şıklığımızı hem de sağlığımızı tamamlayan en önemli aksesuarlarımız arasında yerini almaya devam ediyor.

Her yaşa uygun modelleri ile kullanıcıların aklını karıştıran markalar da işi zorlaştıracağa benziyor. Ancak ne istediğini bilenleri bu zengin skala etkilemiyor. Çeşit çeşit, renk renk ve farklı markalarla karşımıza çıkan bu gözlükler yazın ortalarında olmamıza rağmen kullanıcıları ile buluşmaya devam ediyor. Siz de hem 2014 yaz trendini hem de sezon sonu kampanyalarını kaçırmak istemiyorsanız, yeni gözlükler almanın tam zamanı diyebiliriz…

flip-up-1Yaza telaşlı bir giriş yaptık belki de tatil planları, valizler, alışveriş derken bu senenin güneş gözlüğü modasına bir göz atalım dedik. Bu sezonda 2007-2008 yılında moda olan aynalı modellerin bu yıl yine ön plana çıktığını görüyoruz aynı zaman da geçmiş yıllarda pek tutmayan ama şu sıralar herkesin gözünde görmeye alıştığımız leoparlı modeller ön plana çıkıyor.

flip-up-2

Bu sezon takip ettiğimiz güneş gözlüğü kreasyonlarında Flip-up adı verilen gözlük modellerinin üreticiler tarafından tercih edildiğini fark ettik. Flip–up gözlükler başta Avrupa ABD olmak üzere çok talep içerisinde satılmaktadır.

rayban-aviator

Aviator style gözlükler de sıkça tercih edilecek grup arasında yerlerini aldı bile.

aynali-1

Yine eskilerin rüzgârını görmek mümkün çünkü aynalı gözlükler bu senede moda tasarımlar arasında.

kedi-gozluk

Kedi gözlükler 1970lerin nostaljik modellerinden birisi olan kedi tarzı bu yıl yine sıkça rastlayacağımız modeller arasına girdi bile. İmaj bakımından kendi tarzını yaratan bayanlar için ideal tercihlerden bir tanesi.

John-Lennon-Gözlük-Modelleri-0

Bu yıl en büyük modası olan lennon modellerini geçmek asla olmazdı bu modeller yazın plajları kasıp kavuracağa benziyor.