Biberiyeli zayıflatan çay

Aktarlar Başkanı Ayhan Ercan‘ ın zayıflama çayıyla 5 ayda 36 kilo vermenizin mümkün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Ayhan Ercan, zayıflama çayı için dokuz adet bitkiden söz etmektedir. Biraz sonra sizlere bu bitkilerin neler olduğundan bahsedeceğiz. Ayhan Ercan zayıflama amaçlı olarak zayıflama çayını içecek olan kişilerin, kan şekerlerinin dengede tutulması ve bunun yanında metabolizmalarıonın çalışması için bu formülü hazırladığını belirtmektedir.

Zayıflama çayı nasıl yapılır ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır?

Gymnema bitkisi ile birlikte beyaz kekik, mate yaprağı, funda yaprağı, sinirli ot, yeşil çay, biberiye, barut ağacı kabuğu, çoban çökertenAyhan Ercan zayıflama çayı için gerekli malzemeleri bu dokuz bitki ile sıralamıştır. Peki Ayhan Ercan zayıflama adına zayıflama çayı nasıl yapılır ve zayıflama çayı nasıl hazırlanır sorusunun yanıtını ne şekilde vermektedir?

Malzemeler

Mate Çayı (küçük bir tutam)
Beyaz top kekik (küçük bir tutam)
Çoban çökerten (küçük bir tutam)
Barut agacı kabuğu (parçalara ayırın ve bir tutam kadar kullanın)
Yeşil çay (birkaç yaprak)
Sinirli ot (küçük bir tutam)
Biberiye (küçük bir tutam)
Funda yapragı (küçük bir tutam)
Cimnema bitkisi (1-2 yaprak kadar)

Hazırlanışı

Bu bitkileri karıştırıp 8-10 dk demleyerek (kaynatmadan) sabahları aç karnınıza 3 fincan olarak içmemizi söyledi. Çok kilolu olanların 5 fincana kadar içebileceklerinide sözlerine ekledi.