Beren Saat’in terle imtihanı – Foto Galeri

 

Bir kahvaltıda gazetecilerle buluşan Beren Saat, kendinden emin yıldız havasından çok, sürekli kızaran çekingen bir kız çocuğu edasındaydı. Ne de olsa konu oyuncu için biraz rahatsız ediciydi. Rexona için dört gün boyunca deodorant kullanmayarak, duş alıp kolonyalı mendille temizlenmek gibi geleneksel yöntemlerle kötü kokularla mücadele ettiğini anlatıyordu: “İlk gün planda olmamasına rağmen, sete gitmek zorunda kaldım. Işıklar altında geçirdiğim uzun saatlerin yanı sıra aynı kostümü birden fazla gün giyecek olmam işimi iyice zorlaştırdı. İkinci gün Twitter’da ıslak mendil kullanacağımı söyledim. Gelen ‘Yapmaaa’ mesajlarını dinleseydim keşke, bu sefer koltuk altlarım tahriş oldu.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Saat sonrasında klimalı ortamlarda kalmayı ya da yedek tişörtle gezmeyi denediğini ama bunların da işe yaramadığını söyledi: “Sürekli parfüm sıktım, koku daha da ağırlaştı. Şunu samimiyetle söyleyebilirim ki, deodorant kullanmak şart!”

HEPİMİZİN DEODORANT KULLANMAYA İHTİYACI VAR

Saat, çok terleyen bir insan olup olmadığı sorulduğunda “Hayır ama işim yüzünden bir anda Mardin’de sıcak altında çayırlarda koşmak zorunda kalabiliyorum. Ya da senaryo ezberlerken, başaramadığım zaman kendime kızıp soğuk terler dökebiliyorum. Bunun yapıyla alakası olduğunu düşünmüyorum, hepimizin deodorant kullanmaya ihtiyacı var” dedi.
Unilever Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Yalım Uzun da, proje kapsamında, Rexona’nın Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na altı aylık mali destekte bulunduğunu açıkladı.