Balen 250 ML Susam Yağı Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Susamın ne kadar faydalı olduğunu biliriz hatta halk arasında simidin tek faydalı yeri susamı olduğu söylenir bizde sizlere balen 250 ml susam yağını tanıtacağız susam yağı susam kadar faydalı susamın saf temiz halidir.

f780a8035f2c6ec401a420d406249c56

Uzmanlar ve doktorlar susam kullanmanın önemini defalarca vurguluyorlar sizde susam kullanımı için susamın kullanımalanı şekli ve yapısı gereği azdır ama susam yağının kullanımı alanı susama oldukça fazladır balen susam yağı tamamen bitkisel özlerden oluşan bir ürün olmakla beraber son zamanlarda sık tercih edilmektedir sizde susamın faydalarından yararlanın susam yağı oldukça faydalıdır sizde balen susam yağını deneyin sizde 250 ml susam yağına hemen sahip olmak için sipariş verebilir ve deneyebilirsiniz.

taris_14145213
İçindekiler:

Soğuk pres yöntemiyle elde edilmiş Susam Yağı

%100 Saf Soğuk Pres Susam Yağı

20154211711_17

Kullanım Şekli;

Günde 1 tatlı kaşığı tüketilir veya cilt içinde kullanılabilir.

Serin yerde muhafaza ediniz.

Avrupa Sipariş ; Ukrayna , Belçika , Sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Trakya , Edirne , Yalova gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; balen susam yağı , balen , balen ürün , susam , susam yağı , yağ, balen susam yağı nedir , balen susam yağı nasıl kullanılır , balen susam yağı içeriği , balen susam yağı 250 ml

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.