Aşkınızı en iyi anlatan hediyeyi 1V1Y.COM’da bulacaksınız

Üyelerine moda ve stil önerileri ile zengin bir alışveriş deneyimi sunan, en iyi markaları ve sezonun en iyi koleksiyonlarını büyük fırsatlarla üyeleriyle buluşturan 1V1Y.COM; 30 Ocak–6 Şubat tarihleri arasında ‘Sevgililer Günü Özel Butiği’ ile üyelerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 1V1Y.COM Sevgililer Günü Özel Butiği’nde giyim, aksesuar, ev dekorasyonu, oyuncak ve kozmetik gibi geniş ürün kategorisinde Sevgililer Günü’ne özel markaların özenle seçilmiş ürünleri yer alıyor.

Bu özel butikte Koton, Machka, Kiğılı, Saat&Saat, Göz Grup, Diesel, Armani Jeans, Hotiç, Desa, Derimod, Vetrina, Furla, Columbia, Tekin Acar Cosmetics, Vitrin, Zeki Triko, Silk&Cashmere, Twigy, Reminiscence, Ten, İnciden, D Kaprol, Godiva, Hello Kitty, Hamam gibi sevilen markaların seçilmiş ürünlerine, yüzde 70’e varan indirimlerle bir tık’la ulaşabilirsiniz.

1V1Y.COM, Momento ile yaptığı işbirliği ile sevdiklerine ne alacağına karar veremeyenler için de özel bir ürün sunuyor. Alacağınız Momento Sevgililer Günü Özel Paketi ile sevdikleriniz kendi hediyelerini kendileri seçme şansı yakalıyor. Raftingden masaja, pasta kursundan helikopter turuna birçok farklı deneyim sunan Momento Sevgililer Günü Özel Paketi yalnızca 1V1Y.COM’da!

Sevgililer Günü hediyesi ararken 1V1Y.COM Sevgililer Günü Özel Butiği’ne bakmayı unutmayın, en iyi markaların birçok hediye seçeneği arasından aşkınızı en iyi anlatanı bulmanın mutluluğunu yaşayın.