Anneler Philips Avent’i tavsiye ediyor

Sosyal Medyanın aktif markası Philips Türkiye, Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirdiği birçok uygulama ve oyundan sonra, Avent markası için hazırlanan “Aneler Tavsiye Ediyor” uygulaması ile ilgi çekici bir çalışmaya imza attı. Hem anne adaylarına hem de annelere hitap eden “Anneler Tavsiye Ediyor” uygulamasının konumlandığı yer ise bu sefer Facebook ya da Twitter değil.

ANNE VE ANNE ADAYLARINA ÖZEL

Sosyal medyanın doğru kullanımı günden güne daha çok tartışılan bir konu haline gelmişken, hedef kitlesine yönelik farklı platformları başarıyla kullanan kurum ve markalar ise tatmin edici sonuçlara ulaşıyor. Philips Türkiye de Bebek.com sitesi üzerinde yer verdiği “Anneler Tavsiye Ediyor” uygulaması ile katılımcı anne ve anne adaylarına Avent ürünlerini neden kullandıklarını ve tavsiyelerini 140 karakterde anlattırarak ödül kazanma imkanı tanıyor.

16 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında Bebek.com’da yer alacak olan uygulamanın tam adresi ise http://bebek.com/philipsavent şeklinde. Philips Türkiye, sosyal medya çalışmalarına yıl boyunca farklı ve hedef kitleye uygun projelerle devam etmeyi planlıyor.