Anneler günü hediyesi Facebook’tan

8 Mayıs Anneler Günü yaklaşırken, her sene olduğu gibi bu sene de hediye telaşı şimdiden başladı.

ANNENİZLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAF YÜKLEYİN KAZANIN

Sosyal medyayı en aktif kullanan markalardan biri olan Philips Türkiye ise, Facebook sayfasında kullanıcılarına sunduğu “Philips ile Anneler Günü” uygulamasında 8 Mayıs’a kadar her gün farklı bir hediye veriyor. Kullanıcıların yapması gereken ise, www.facebook.com/PhilipsTurkiye adresindeki uygulamaya girip anneleri ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını yüklemek.

“Philips ile Anneler Günü” uygulaması, 26 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında 13 gün boyunca Philips Türkiye Facebook sayfasında yer alıyor. Uygulama dahilinde, annesi ile çekilmiş olan fotoğraflarını yükleyen ve sevgisini tüm arkadaşlarına ilan eden kullanıcılar Philips’ten her gün farklı bir hediye kazanıyorlar. Fotoğrafı en çok oy alan kullanıcının, günün kazananı olacağı uygulama, 8 Mayıs Anneler Günü’ne kadar devam ediyor.

ÇEŞİT ÇEŞİT HEDİYELER

Philips ütüden MP3 oynatıcıya, dijital fotoğraf çerçevesinden yağsız pişirici Airfryer’a, değişik ürün gruplarından birçok farklı hediyesi bulunan “Philips ile Anneler Günü” uygulamasında, hangi gün hangi hediyenin verileceği ise kullanıcılara düzenli olarak Philips Türkiye Facebook sayfasından bildiriliyor. Dekatlon Buzz işbirliği ile sosyal medya çalışmalarını yürüten Philips Türkiye, daha önce de bir çok uygulama ve oyuna Facebook sayfasında yer vermişti.