ALIÇ BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Özellikle kalp rahatsızlığında tüketilen alıç bitki çayı daha birçok etkiye sahiptir. Kalp ağrıları, ritim bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur. Kan dolaşımını düzenlemeye yardım eder.  Yüksek tansiyonun düşürülmesine destek verir. Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet, baş ağrısını gidermeye ve sakinlik vermeye yardımcı olur. Kas kasılmalarının gevşemesine yardım eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ateşli hastalıklar geçirilmesi sonucu yorulan kalbin kuvvetlenmesine yardımcı olur. Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet çayı, damarları genişleten, rahatlatan ve kan dolaşımını arttıran özelliği sayesinde kronik baş ağrısını da rahatlatmaya yardımcı olur. Vücudu sakinleştirmeye yardımcı olduğu gibi aynı zamanda da strese bağlı baş ağrılarının da giderilmesinde yardımcı olur. Solunum bozukluklarının giderilmesi amacı ile de tüketilmektedir. Daha birçok faydası olan

Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Çay İçeriği Nedir?

Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet içerisinden 20 adet süzen poşet çıkmaktadır. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir. Tamamen bitkisel içeriğe sahip doğal bir bitki çayıdır.

 

Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay Nasıl Tüketilir?

Alıç meyvesi kurutularak elde edilen Alıç bitki çayı 2 veya 3 bardaklık hazırlamak istiyorsanız 2 adet süzen poşet alıç bitki çayını kaynamış suda demlemeniz yeterli olacaktır. Alıç bitki çayının bir diğer özelliğinin ise iştah kesiyor olduğu söylenmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI: Alıç Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Tamamen doğal bitkiden üretilen bir bitki çayıdır. Kronik bir rahatsızlık ya da yüksek tansiyon olan kişilerin kullanması önerilmez. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktora başvurmaları tavsiye edilir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız





Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.