30 dakikanın sırrı

Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) yaptığı açıklamaya göre, ısındıktan sonra yapılan, 30 dakikalık düzenli  egzersiz, bir insanın sağlıklı, zinde ve formda kalması için gerekli ve yeterlidir. Aslolan, spor salonlarında geçirilen sürenin uzunluğu değil, kalitesi ve içeriğidir. Bilinçsizce yapılan egzersizlerde kilo vermek yerine kilo alabilir, incelmek yerine kalınlaşabilir, sağlıklı olmak yerine sağlığımızdan olabiliriz.

PRTKL Portakal Spor Salonlarında ise hem üyelerimizle bilinçli olarak birebir ilgilenildiği için, hem de hidrolik fitness aletlerimizin 15-80 yaş arasındaki bütün hanımlar için güvenli ve verimli olduğu için, burada geçirilen 30 dakikalık süre beraberinde çok faydalı sonuçlar getirmektedir.

“MUTLU BİR HAYAT İÇİN”
Üyelik başlangıcından yaklaşık 2 hafta sonra üyelerimiz vücutlarında meydana gelen olumlu değişiklikleri fark ederek beyan etmeye başlamaktadırlar.Bu değişimler, hem hareket kabiliyetlerindeki artış, hem kronik iskelet ve kas ağrılarından kurtulma, hem de incelme şeklinde olmaktadır. Ayrıca, Portakal Spor üyeleri, egzersiz esnasında doğru nefes alıp vermeyi de öğrenip, günlük hayatlarının akışında da alışkanlıktan dolayı aynı teknikle nefes alıp verdikleri için, çok daha az yorulup, daha bol oksijenli ve mutlu bir hayat sürmektedirler.