2 dakikada gelen sağlıklı bronzluk

 

Avrupa ve Amerika’da gittikçe yaygınlaşan ve dünyanın en sağlıklı bronzlaşma sistemlerinden biri olarak kabul edilen Mystic Tan ile öğle yemeği arasında iki dakika içinde sağlıklı bronzlaşmak mümkün.

Kişisel bakımını aksatmak istemeyen ama bunun için yeterli zamanı olmayanların yardımına Mystic Tan yetişiyor. Özellikle çalışan ve kişisel bakım ihtiyaçlarına yeterli zamanı ayırmakta güçlük çeken kadınların tercihi olan Mystic Tan, hem pratik hem sağlıklı çözümler sunuyor.

Paris Hilton, Jessica Simpson, Hillary Duff, Nicole Richie, Cheryl Hines, Ryan Seacrest gibi ünlülerin de tercihi olan, güneşin ve solaryumun zararlı ışınlarından koruyarak bronzlaşmayı sağlayan Mystic Tan ile öğle yemeği arasında iki dakika içinde sağlıklı bir bronzluğa kavuşmak artık mümkün.

SPREY İLE GERÇEKLEŞİYOR

Uygulama, bir kabin içinde sprey losyon ile gerçekleşiyor. Patentli teknoloji sayesinde losyon, tüm vücuda eşit olarak dağılıyor. Bir haftaya kadar devam eden bronzluk süresince vücutta bir lekelenme veya dalgalanma olmuyor. Uygulamanın kurulama özelliği sayesinde, kabinden seans sonunda kuru çıkarak hemen kıyafetleri giymek mümkün oluyor. İlk dört saat suyla temas edilmemesi gereken uygulamada, altıncı saatin sonunda duş almak öneriliyor.

Dünyada 50 milyondan fazla uygulama ulaşan Mystic Tan’ın losyonu paraben içermiyor. Losyonun içindeki aloe vera, yeşil çay ekstrekti, açai gibi yüksek konsantrasyonlu bitkisel nemlendiriciler ve antioksidanlar sayesinde cildin nem ihtiyacı karşılandığı gibi, yaşlanmaya karşı da koruyor. Losyonun içindeki bronzlaştırma özelliği olan maddeyse FDA’dan onaylı.